Aktualności

Nadchodzi nowa edycja... Wakacyjna!
  • Dodane przez: Morena
  • 2018-06-13
Lato to świetny czas na spełnianie marzeń i realizowanie swoich pomysłów. Koniec szkoły? Nauczyciel ma urlop? To nic, weź sprawy w swoje ręce: zbierz znajomych, zaangażuj do pomocy rodzica, rodzeństwo, pełnoletniego kolegę lub koleżankę i działaj! 

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w Edycji Wakacyjnej, która rozpoczyna się 15 czerwca! Przygotowaliśmy nowy regulamin, który już jest na naszej stronie. Znajdziecie tam wszystkie wytyczne i harmonogram edycji. Przed złożeniem wniosku koniecznie go przeczytajcie - warto dowiedzieć się na przykład, że od teraz jedna osoba może brać udział w dwóch projektach...
 
Co jeszcze się zmienia?

25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), bliżej znane nam jako RODO.

Żeby chronić Wasze dane wprowadzamy nowe zasady dostarczania zgód na udział w projekcie.

Zanim wniosek zostanie złożony, każdy członek grupy musi zarejestrować się na naszej stronie internetowej, a następnie w ciągu 10 dni od złożenia wniosku przez Lidera dostarczyć do siedziby Stowarzyszenia Morena (Gdańsk, Jaśkowa Dolina 7) komplet dokumentów zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty można pobrać z konta uczestnika. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku dane uczestnika zostaną przez nas usunięte z bazy, a jego miejsce musi zająć inna osoba, podlegająca takim samym warunkom.

Gotowi? To ruszamy! Piątek, 15 czerwca, godzina 8:00. Załóż konto i zgłoś swój pomysł!